Magic Swans Pink Wallpaper

102.00

EAN: 1122009918601

Shipping time: 24h / max 7 days

Frequently Asked Questions

Contact Us:


Z łatwością zobrazujemy te łabędzie na ciepłym tle w odcieniu łososiowego różu, zarówno w pokoju dziewczynki z białymi meblami, jak iw pokoju z drewnianymi meblami i delikatnymi materiałami, takimi jak len czy niebarwiona bawełna. Do tego wiklinowe dodatki.

Cudownie będą wyglądać nad kołyską, bosko!

TECHNICZNIE:

  • Wielkość łabędzia: ok. 25-30 cm szerokości
  • Kolor nieba: ciepły róż

Tapeta jest podzielona na paski:

  • Wzrost: 280 cm
  • Szerokość: 100 cm

Cena dotyczy jednego paska.

Są to paski, które będą pasować do każdego standardowego mieszkania, u nas odpad max 20 cm wysokości.

Zamawianie tapet w paski jest szybsze i prostsze. Wystarczy zmierzyć ścianę i zamówić potrzebną ilość pasków. Nie będziesz już potrzebować długich, profesjonalnych konsultacji. Tutaj nie możesz się pomylić.

Wąskie paski tapety gwarantują, że tapeta dopasuje się niemal idealnie do szerokości ściany. A zapętlony wzór, każdy z pasków wygląda identycznie, co sprawia, że ​​elementy wzoru idealnie układają się na ścianie, jeśli tapetę przykleimy z sufitu. Dzięki temu jest bardzo mało nadmiaru materiału.

Jakieś pytania? Napisz do nas: [email protected]

Z czego wykonana jest tapeta? Aby uzyskać więcej informacji, kliknij w zakładkę „szczegóły techniczne”.

Nasze tapety produkujemy na specjalnym materiale, którego od bardzo dawna szukaliśmy na rynku. Jest to uszlachetniony papier, który pięknie odwzorowuje kolory. Jest trwały, matowy i śnieżnobiały.

Materiał posiada atest niepalności i spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej.

Papier nie jest samoprzylepny, dlatego do jego aplikacji zalecamy stosowanie kleju bezrozpuszczalnikowego. Szczególnie polecamy klej Flugger 377 (to nie jest reklama, zawsze używamy tego produktu w naszej pracowni do klejenia tapet, stąd rekomendacja).

W przypadku niestandardowych wymiarów ścian istnieje możliwość zamówienia indywidualnego. W takich sytuacjach prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected]

Przed nałożeniem tapety i dowolnej ściany – dokładnie zagruntuj ścianę i oczyść powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Nasze tapety można nakładać na ściany dopiero po około 20 dniach od ostatniego malowania.

[instagram-feed type="hashtag" hashtag="#dekornik_wallpapermagic"]
Weight 1 kg
colour

for

material

age

, ,

SKU: DEKO.TAP.186 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

A wallpaper for baby’s room is a big and amazing wall decoration. Dekornik offers both aesthetic wallpapers for a girl's room and wallpapers for a boy's room. A wallpaper for a girl is a pretty easy choice! We have beautiful wallpapers with flowers, in the colors of beige, salmon, orange, yellow. A wallpaper for a boy - we have magical wallpaper prints with planes among the clouds or with the misterious creature among the depths of the sea. New, navy blue wallpapers are the hit of the last few months. Navy blue wallpaper is a strong accent in the room, but with our cute patterns (especially animal wallpapers) they are a perfect decoration that will suit both a girl's room or a boy's room at any age! FAQ wallpapers for nurseries and kid’s rooms

Navigation

Quickview

Close

Categories

My Cart

Close

Wishlist

Close